Rejestracja: 601 775 123
Wrocław, ul. Żernicka 215 mapka
Rejestracja internetowa
email: lekarz@krasnicki.com.pl skype
dr n. med. Dariusz Kraśnicki
11
wrz.
2011
gabinet

Przychodnia Medycyny Pracy 54-510 Żernicka 215 , tel 601 775 123

Potrzebujesz w jeden dzień wykonać  wszystkie potrzebne dla Ciebie badania a także psychotesty, które to pomogą  ci jako kierowcy zawodowemu? Wszystko sprawnie za jednym razem i jednym miejscu!!

Przychodnia Medycyny Pracy Dariusz Kraśnicki, która to znajduje się przy ulicy Żernicka 215  54-510 Wrocław pomoże ci w wykonaniu takich badań, dzięki którym dalej będziesz mógł wykonywać taki zawód jakim jest kierowca zawodowy. Ciągle zmieniające się przepisy na pewno nie są pomocne dla kierowców, którzy to mają obowiązek co pięć lat wykonywać potrzebne szkolenia, psychotesty a także badania lekarskie. Takie badania bardzo często składają się z dwóch części,

Badania kierowców aut służbowych kat B

Od Medycyna pracy Wrocław
  • czyli w pierwszej lekarz profilaktyk stwierdza czy nie ma przeciwwskazań do wykonywania zawodu,
  • a drugiej części lekarz, który to powinien posiadać odpowiednie uprawnienia do wystawiania takich orzeczeń dla kierowców powinien stwierdzić, czy nie posiadamy żadnych przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów, które to wymienione są w skierowaniu.

Badania psychotechniczne Wrocław

Zawsze mamy możliwość umówienie się na takie badania za pomocą rozmowy telefonicznej, jeśli tylko zadzwonimy pod numer 693 775 123, ustalając dokładny dzień i godzinę takich badań a także wykonania potrzebnych psychotestów. Dzisiaj ta poradnia obsługuje wiele osób z różnych województw, które to mogą przesłać potrzebne dokumenty i skierowania na  badania za pomocą faksu pod numer  71 349 38 69. Dzięki odpowiedniej pomocy lekarzy specjalistów takie badania wykonywane swą w dość szybkim czasie, a także zawsze bardzo dokładnie i profesjonalnie. Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki znajdująca się przy ulicy Kmicica 3  54-514 Wrocław

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracypomoże nam w wykonaniu psychotestów, które to powinien wykonać lekarz psycholog za pomocą odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu możemy zobaczyć, czy nie ma psychologicznych przeciwwskazań do wykonywania takiego zawodu. Korzystając z pomocy takiej przychodni na pewno mamy pewność, że nasze badania zostaną wykonane prawidłowo i sumiennie. Każdy z nas powinien takie badania mieć wykonane już po ukończeniu odpowiedniego szkolenia, tak aby można było z takim orzeczeniem lekarskim i orzeczeniem o ukończeniu kursów, udać się do odpowiedniego wydziału komunikacji, aby można było zamieścić wpis o ukończeniu takich badań i kursów, który to ważny będzie przez okres pięciu lat. Bardzo często aby takiego wpisu dokonać potrzebna jest wymiana prawa jazdy na unijne z kodem 95, której to koszty pokrywa najczęściej nasz pracodawca lub przewoźnik. W przypadku kiedy robimy to prywatnie dla Siebie, koszty musimy pokryć sami.

Od Medycyna pracy Wrocław

Dzięki poradni doktora Dariusza Kraśnickiego, która to może wykonać takie badania dla większej ilości osób nie tylko z naszego województwa, ale także i z innych części kraju wiele osób na pewno nie raz jest zadowolonych z bardzo sprawnie wykonanych badań i psychotestów, a także z pomocy personelu, który to jest pomocny w wielu sprawach. Ta poradnia dysponuje bardzo dobrze dobranym zespołem lekarzy, którzy to bardzo dobrze potrafią współpracować ze sobą a także posiada wiele potrzebnych urządzeń do wykonywania takich badań i psychotestów, które to są tak bardzo potrzebne dla wielu kierowców. Warto zawsze skorzystać z pomocy takiej poradni aby wykonać w niej takie badania i psychotesty.

Lekarz medycyny pracy

Podziel się:

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.